Kondiiter ja pagar

Meie käsitööna valminud kooke on teil võimalus tellida ja kaasa osta Kohaliku kondiitrilt ja pagarilt Paldiski mnt 25b. Tel: 56827599, gerli@kohvikkohalik.ee

Tellimused palume esitada 48h või 2 tööpäeva ette. See tähendab, et kui soovid torti esmaspäeva hommikuks, tuleks tellimus esitada neljapäevaks. Erikujulise, korrustordi ja voolitud kujudega tordi tellimuse palume esitada vähemalt nädal aega ette. Miinimum tellimus on 1 kg. Kõik hinnad sisaldavad käibemaksu 20%.

Oluline info

Keskmiselt arvestame 130-140g torti ühe inimese kohta. Küpsetatud kohupiima-ja juustukookide ning brownie põhjaga tortide puhul 150-160g inimese kohta. Suhkrumassi ja martsipanikattega tortide puhul võib kate moodustada kuni 20% tordikaalust.

Kõikides meie toodetes võib esineda muna, piima, pähkli, mee, nisu jm allergeenide jääke. Oma allergiatest palume meid teavitada enne tellimuse esitamist. Meie menüüst võib leida tooteid märgistusega (G) vähese gluteenisisaldusega ja (L) vähendatud laktoosisisaldusega. Nende valmistamisel pole kasutatud vastavalt siis kas laktoosi või gluteeni sisaldavaid tooraineid, kuid samas tootmisruumis on need siiski esindatud.

Pildid on illustreerivad, küpsetiste kaunistamisel lähtume hooajast ja kliendi soovist.

Tellimuse tühistamine toimub vähemalt 24h enne kokkulepitud kättesaamis aega. Juhul kui tellimust ei tühistata õigeaegselt on müüjal õigus nõuda toote täies mahus hüvitamist.

Loading ...
Koidu 82, 10139 Tallinn